צרו קשר
ּ

נגר בצפון מקצועי

נגר בצפון מקצועי ומנוסה יידע לסייע בשלל משימות נגרות: המטבח בבית שלכם זקוק לשדרוג? זקוקים לארונות חדשים בהתאמה אישית? פינת האוכל שלכם ראתה ימים יפים יותר? בין אם מדובר בעבודות נגרות כאלו או אחרות – חשוב לשכור את שירותיו של נגר מקצועי. אם אתם גרים בצפון הארץ ומחפשים אחר נגר, צרו קשר בהקדם עם נגריית לה מדרה.

 

נגר בצפון: אילו עבודות עליו לבצע?

הבית הוא היכן שהלב נמצא. כאשר הבית משלב היטב בין פונקציונליות נאותה לבין נראות אסתטית וייחודית – הלב שלנו יתרחב הרבה יותר. מעוניינים לשדרג את אחד מחדרי הדירה שלכם? עוברים לבית פרטי וזקוקים לריהוט בעיצוב אישי? בטרם תפנו לנגר מומלץ באזור הצפון, חשוב לדעת באילו סוגי ריהוט הוא יוכל לסייע לכם:

  • ארונות בהתאמה אישית – אחד הפריטים החשובים ביותר בכל בית ומשרד הוא הארון: בין אם מדובר בארונות הזזה, ארונות שיכילו את נעלי החורף והקיץ בבעלותכם או ארון שירות, על ארונות אלו להיות פונקציונליים. אם חשובה לכם האסתטיקה של הארונות לא פחות מהפונקציונליות שלהם, שיתוף פעולה עם נגר יצירתי ישיג לכם את הארונות המשלבים שני היבטים אלו – על הצד הטוב ביותר.
  • מטבח – בין אם אנו אוכלים שם ארוחת בוקר זריזה או שמא מכינים שם את ארוחת הערב לכל המשפחה, המטבח הוא חלל בו אנו מבלים זמן רב. על מנת שנוכל להיעזר ממנו כראוי, יש לתכנן היטב היכן יעמוד כל ארון וכיסא. בהתאם לכך, יש להסתייע בשירותיו של נגר מקצועי שיידע ליישם את בקשותיכם – תוך שמירה על קונספט עיצובי ייחודי ובלתי נשכח.

 

יצירתיות היא שם המשחק

לעצב את חדרי הבית היא משימה שדורשת ראייה רחבה ויצירתית. מעוניינים בשירותיו של נגר בצפון? נגרית לה מדרה, בבעלותו של אלי פרקטובניק, תסייע לכם בכל בקשה: בין אם מדובר בחדר השינה, האמבט או מזנון חדש – נשמח להעניק לכם את הידע הרב שרכשנו לאורך 20 שנות עבודה.

נגר בצפון מקצועי

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ