צרו קשר
ּ

ארונות בהתאמה אישית

ארונות בהתאמה אישית כוללים מגוון רחב של חללי אחסון: החל מארונות פתיחה, ארונות הזזה ואפילו חדר ארונות – הבחירה היא אין סופית ומותאמת לצרכיו של הלקוח. בין אם הם מיועדים לחדר האמבט, המטבח או שמא לחדרים אחרים – בבית או בעבודה – חשוב לעצב אותם כך שיאחסנו היטב את הציוד שלכם כמו גם יהיו נוחים לשימוש. בבואכם לבחור בנגר שישתף אתכם פעולה במשימה זו, צרו קשר עם נגריית לה מדרה.

 

סוגים שונים של ארונות בהתאמה אישית

בין מעבר דירה אחד למשנהו, אנו מופתעים כל פעם מחדש מהחפצים אותם אנו אוספים. חפצים אלו – חשובים ומיותרים כאחד – נושאים עמם חשיבות פונקציונלית לצד זיכרונות מימים עברו. לקראת המעבר לדירה הבאה בתור, חשוב להקפיד שהיא תכלול ארונות נוחים ומרווחים. למה הכוונה? בין אם הם מיועדים לחדר האמבט או לשינה, על ארונות אלו להכיל את הציוד שלנו כך שיהיה נגיש עבורנו – ולכל מטרה שהיא.

בבואכם לבחור את הארון המתאים עבורכם, מומלץ, ראשית, להכיר את סוגי הארונות השונים שייתכן ויתאימו לדירתכם:

  1. ארונות הזזה – גרים בדירה קטנה וחושבים כיצד לנצל כל פיסת שטח לא מנוצלת? ארונות הזזה יענו על צרכים אלו ועוד רבים אחרים. משום שבניית ארונות אלו דורשת שילוב של פרטים שונים וחשובים, חשוב להסתייע בנגר מנוסה.
  2. ארונות בגדים – בין אם מדובר בחלוקה לבגדי חורף וקיץ ובין אם תרצו להעניק פינה מיוחדת לגופיות וללבוש התחתון – על ארונות אלו לכלול מספר רב של תאים מרווחים. במקביל לכך, הפונקציונליות של הארון היא איננה ההיבט היחיד אותו יש לקחת בחשבון: לצד ארגון נעים ונוח של הביגוד, חשוב לא פחות לבנות אותו באמצעות חומרי גלם ייחודיים.

 

פתרון יעיל ונוח

בנייתם של ארונות בהתאמה אישית הם הפתרון המושלם לכל דירה – בין אם היא גדולה או קטנה. מעוניינים בארון אך מתלבטים כיצד לתכנן אותו? הצוות של נגריית לה מדרה, בניהולו של אלי פרקטובניק, ישמח לסייע לכם בכל שלב ושלב: החל מתכנון המדפים ועד לעיצוב דלתות הארון, כמו גם בחירת חומרי גלם איכותיים.

 

ארונות בהתאמה אישית

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ